14.8.2014
Protože jak se znám, zase na chvíli začnu přidávat
články a moje info se ztratí v nekonečnu...

Tak fajn, je to tady!!!

26. ledna 2009 v 11:19 | Anonymky |  Katův Deníček
Tak fajn, je to tady a nejde od toho odejít. Za pár minut musím jít. Budu muset toho vraha popravit. Moje první poprava. Ten vrah křičí ,,Jsem nevinný!!!" a já mu věřím. Ale co může kat udělat??? Je to tady... Moje první poprava. Musím jít nahoru. Lidé křičí ,,Do něj!!!" Já musím, musím seknout!!! No tak... Vzmuž se chlape!!! Gong už odbyl 1krát. Už po druhé. Jakmile bouchne po třetí... ,,Gong!!!"


25.8.1962
Dnes je krásný den. Možná že nejhezčí. Zítra už tak hezký nebude. Dnešek si užiju, protože mě čeká první poprava. Vůbec se netěším a nedělám to dobrovolně. Už se stmívá. Co mám dělat proboha??? Utéct??? Ne, na to si netroufnu. Já lidi neodsuzuju. Musím se vyspat. Zítra se navždy upíši peklu!!!

26.8.1962
Hned jak jsem se probudil z nočních můr, tak jsem se třásl od hlavy až k patě. Takže, je 6:00. V 13:00 tam mám být na zkoušku. Pane bože!!! Proč to ještě zkoušet na hadrovým panáku??? Jako bych nebyl už dost vystresovanej.

26.8.1962 12:45
Je na čase vyrazit. Brr!!! Chvěju se a to je to jen zkouška. Co až to bude na ostro??? ,,Drrrr!!!" Zuby mi drkotají čím dál víc!!! Tohle nezvládnu!!!

26.8.1962 14:30
Nebylo to tak hrozné. Bohužel to byla jen zkouška. Táta mě odsuzuje a máma pořád pláče. A já se jim nedivím. Taky bych byl naštvanej. Ne... Já sem naštvanej!!! Naštvanej sám na sebe že sem kdy na ten výběr chodil.

26.8.1962 15:00
Tak fajn, je to tady a nejde od toho odejít. Za pár minut musím jít. Budu muset toho vraha popravit. Moje první poprava. Ten vrah křičí ,,Jsem nevinný!!!" a já mu věřím. Ale co může kat udělat??? Je to tady... Moje první poprava. Musím jít nahoru. Lidé křičí ,,Do něj!!!" Já musím, musím seknout!!! No tak... Vzmuž se chlape!!! Gong už odbyl 1krát. Už po druhé. Jakmile bouchne po třetí... ,,Gong!!!" Sekl jsem!!! Já zabil člověka!!! To ne!!! samozřejmě sem utekl do lesa a vrátím se až za týden domů. Nejmíň!!! Stydím se!!! Už nikdy... Nikdy!!! I když sem chlap brečím!!!

27.8.1961
No jasně!!! To je jak naschvál!!! Samozřejmě zjistili, že to nebyl skutečný vrah!!! Jak typické!!! Bylo to totiž jeho dvojče!!! Mám vztek a ze zlosti nakopnu strom o stojí poblíž. ,,ÁÁÁuuuuu!!!!!" zařvu na celej les rozlícen chováním politiky!!! Co teď??? Už se tam nikdy nevrátím!!! Nikdy!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A je to tady A je to tady | Web | 26. ledna 2009 v 17:31 | Reagovat

Jo delat kata neni nic moc ale kdys je nekdo svine tak je to fajn ho popravit je to proste cool.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama